search icon
Grozā

Lietošanas noteikumi

Vispārējie noteikumi

 1. Interneta veikals www.balticdata.lv ir SIA Baltic Data, reģ.nr. 40003086674, juridiskā adrese Augusta Deglava ielā 50, Rīgā, LV-1035, piederoša un uzturēta interneta vietne.
 2. Intelektuālā īpašuma tiesības uz www.balticdata.lv pieder SIA Baltic Data.
 3. SIA Baltic Data ir tiesības mainīt interneta vietnes saturu un lietošanas noteikumus un tie stājas spēkā līdz ar publicēšanas brīdi.
 4. SIA Baltic Data neatbild par jebkāda veida zaudējumiem, kas lietotājam radušies, interneta veikala www.balticdata.lv lietošanas rezultātā.
 5. Piekļūstot www.balticdata.lv interneta vietnei un lietojot to, lietotājs apliecina, ka ir izlasījis tās lietošanas noteikumus un piekrīt tos ievērot.
 6. Klientam pirms pasūtījuma veikšanas ir jāapliecina, ka tas ir iepazinies ar šiem noteikumiem, kā arī ar Preču piegādes noteikumiem un Garantijas un atteikuma tiesībām.
 7. Iegādājoties www.balticdata.lv interneta veikalā piedāvātās preces, tiek uzskatīts, ka šāda savstarpēja vienošanās ir Distances līgums un to regulē LR Ministru kabineta noteikumi Nr. 255 “Noteikumi par distances līgumu”.

Datu konfidencialitāte

 1. www.balticdata.lv interneta veikala lietotājiem ir iespēja reģistrēties kā pastāvīgam lietotājam, izveidojot savu lietotāja profilu.
 2. Lietotājam ir aizliegts izpaust savus piekļuves datus citām personām.
 3. Lietojot www.balticdata.lv interneta veikalu, lietotājs piekrīt personas datu apstrādei. Tas nepieciešams pasūtījuma noformēšanai un preču piegādei. SIA Baltic Data neizmanto un nedalās ar iegūto informāciju ar trešajām personām, izņemot ar līzinga kompānijām, ja klients izvēlas noformēt pirkumu līzingā.
 4. Lietotājs, norādot savu e-pasta adresi piekrīt saņemt informāciju no interneta vietnes par dažādām aktualitātēm, piedāvājumiem.
 5. SIA Baltic Data var apkopot un uzglabāt datus, kas ļauj analizēt interneta vietnes apmeklētību un izmantošanu (skatīt Sīkdatņu politiku).
 6. Detalizēta informācija par personas datu apstrādi un aizsardzību iekļauta Privātuma Politikā.

Preču apraksti un cenas

 1. Interneta veikalā www.balticdata.lv redzamie preču attēli var atšķirties no piedāvātās preces. Lai precizētu preces raksturojumu vai novērstu ar tās pasūtīšanu radušās vai saistītās neskaidrības, kā arī izvairītos no pārpratumiem, lūdzam Jūs sazināties ar www.balticdata.lv pa e-pastu: shop@balticdata.lv , vai pa tel. 67222654.
 2. Visas cenas norādītas euro ar PVN. Cenā nav ietverta maksa par piegādi. Cena veikalos var atšķirties no cenas interneta veikalā.
 3. Cenas var tikt mainītas bez iepriekšēja paziņojuma. Izmaiņas stājas spēkā no to publicēšanas brīža interneta veikalā www.balticdata.lv un tās attiecas uz pasūtījumiem, kas veikti pēc izmaiņu publicēšanas.
 4. Cenas pasūtījumā ir spēkā 14 darba dienas.

Pasūtījuma atcelšana jeb distances līguma pārtraukšana

 1. SIA Baltic Data, līdz brīdim, kamēr internetveikala menedžeris nav apstiprinājis pasūtījumu, ir tiesības atcelt klienta pasūtījumu, ja tiek konstatētas neatbilstības preču aprakstos vai cenās.
 2. Pasūtījums tiek anulēts, ja rēķins netiek apmaksāts 7 dienu laikā no tā nosūtīšanas brīža Klientam.
 3. SIA Baltic Data ir tiesības pārtraukt distances līgumu gadījumā, ja puses cieš pārmērīgus zaudējumus līguma izpildē un citos normatīvajos aktos noteiktajos gadījumos.

Apmaksas kārtība

 1. Apmaksu var veikt:
 • ar pārskaitījumu bankā (maksājot ar pārskaitījumu, preci var saņemt, kad nauda ieskaitīta Baltic Data bankas kontā vai uzrādot bankas apstiprinātu maksājuma uzdevumu ar zīmogu un parakstu);
 • skaidrā naudā vai ar maksājumu karti preci saņemot Baltic Data SIA veikalos un ofisā;
 • ar maksājuma karti vai Swedbank, SEB, Citadele internetbanku;
 • līzingā.
 1. Ja prece, ko vēlaties iegādāties nav noliktavā un tā ir speciāli jāpasūta, Jums būs jāveic garantijas iemaksa 50-100% apmērā no preces vērtības.
Pierakstīties

Zvanu ikona67222654

E-pastu ikonashop@balticdata.lv

© 2023 SIA Baltic Data. Visas tiesības rezervētas.
go to top