search icon
Grozā

Par mums

BALTIC DATA darbojas kopš 1992.gada un šobrīd ir viens no stabilākajiem un uzticamākajiem uzņēmumiem informācijas tehnoloģiju tirgū. 

BALTIC DATA darbības virzieni

Datortehnikas un piederumu mazumtirdzniecība:

BALTIC DATA ir 17 specializēti datortehnikas preču mazumtirdzniecības veikali Latvijā: Rīgā, Liepājā, Jelgavā, Ventspilī, Valmierā, Ogrē, Bauskā, Saldū, Talsos un Daugavpilī, kopumā aizņemot aptuveni 2600 m2 lielu platību lielākajos tirdzniecības centros Latvijā. Kā arī kopš 1998.gada pārdodam preces internetveikalā.

Datortehnikas un piederumu vairumtirdzniecība:

Mums ir aptuveni 200 aktīvo dīleru. Lai par tādu kļūtu, skatiet sadaļu Tirgotājiem.

Programmatūras risinājumi:

Biznesa vadības sistēmu, interneta veikalu un mājas lapu izstrāde un attīstība. ​Skatīt sadaļu IT risinājumi un www.officeline.lv.

NITU personālo datoru ražošana:

Baltic Data ražo NITU un NITU Gaming personālos datorus, lai klientam nodrošinātu pēc iespējas kvalitatīvāku, piemērotāku un plašāk konfigurējamu risinājumu, kā arī ātrāku garantijas un pēcgarantijas servisu. Rūpīgā sastāvdaļu izvēle, to saderības pārbaude, kvalitātes kontrole un testēšana klientam nodrošina risinājumu ar vislabāko veiktspēju par visdraudzīgāko cenu. Tāpat Baltic Data ir iespējams veikt NITU specpasūtījumus, lai apmierinātu pat visprasīgāko lietotāju vajadzības.

Datortehnikas serviss:

BALTIC DATA piedāvā klientiem plaša spektra informācijas tehnoloģiju pakalpojumus, sākot ar datortīkla izveidi, datortehnikas apkopi un remontu un beidzot ar datu uzglabāšanu BALTIC DATA serveros. Skatīt sadaļu Serviss.

Pierakstīties

Zvanu ikona67222654

E-pastu ikonashop@balticdata.lv

© 2023 SIA Baltic Data. Visas tiesības rezervētas.
go to top